| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 10:51 Заглавие: LG RL-21FA7AX bg/dk |
|
|
Колеги този телевизор доиде за звук на 6.5мхц тоест за dk.В момента
системите които позволява да се превключат са bg/L.
Шасито е МС019А. Процесор TDA9361PS/N2/4I0793
MSP3410D C5
Въпросът ми е какъв е начина за влизане в сервизен режим.Само със
сервизно дистанционно или има друг начин. Пробвах с ОК на дистанционното и телевизора едновременно с меню на дистанционното и телевизора едновременно но не става.
Ако някои може да помогне  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 11:03 Заглавие: |
|
|
| Проблема е решен. закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 11:06 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | Проблема е решен. закривам темата |
как? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 11:35 Заглавие: |
|
|
ok от дист. и тел. се задържат за 10сек. тия 10 сек са ме подвели
сега има друго. като го оставя на бг дк и л не хваща програми
минва в другата модулация.ще се опитам с платка звук.
мисля че трябва да я вържа на 3410 с5 но не знам на кое краче
гадно телевизорче е тва  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 11:45 Заглавие: |
|
|
Проблема се реши наистина с приставка звук.Забодах я на извода sif
на мчу и заработи перфектно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 16:18 Заглавие: |
|
|
Съжалявам за плявата ма не мога да се сдържа - LG му кажи не го обиждай повечв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 20:20 Заглавие: |
|
|
| velo написа: | | ...сега има друго. като го оставя на бг дк и л не хваща програми... | Грешката ти е че си пуснал L. Първи бит в OPTION3/SYSTEM трябва да е нула. Според сервизното на МС-019А трябва излезе звук и на BG и на DK. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 20:29 Заглавие: |
|
|
| matkauton написа: | Съжалявам за плявата ма не мога да се сдържа - LG му кажи не го обиждай повечв | какво толко имате към LG-тата,та нали и ния трябва да ядем хляб |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|