| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 17:51 Заглавие: Бин за Elite 21ES67 |
|
|
| Колеги здравейте,на един колега от провинцията му трябва бин за този Елит.Единственото което знам че е изпълнен с TDA9361PS/N2/5I.Благодаря предварително от негово име. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 20:09 Заглавие: |
|
|
Имам за 21ЕS42.
Пробвай дано ти свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 20:58 Заглавие: Re: Бин за Elite 21ES67 |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Колеги здравейте,на един колега от провинцията му трябва бин за този Елит.Единственото което знам че е изпълнен с TDA9361PS/N2/5I.Благодаря предварително от негово име. |
Трябва ада тръгне и с празна памет.После от сервиза се оправя всичко _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|