| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
VELKO Нов потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 40
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 12:07 Заглавие: ПРОБЛЕМ С SHARP C-2002SC |
|
|
| Колеги, имам проблем с SHARP C-2002SC. Тунера намира програмите, но не ги запаметява.Ако сте се сблъсквали с този проблем моля помогнете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 12:45 Заглавие: |
|
|
И ти кво премери,кво смени,до къв извод стигна? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Сря Юли 18, 2007 12:45 Заглавие: |
|
|
Занижено отрицателно напрежение на 2пин на IC2004 вследствие на остарели кондезатори. Поне един по тая верига. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VELKO Нов потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 40
|
Пуснато на: Чет Юли 19, 2007 15:29 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | И ти кво премери,кво смени,до къв извод стигна? |
ЗАХРАНВАЩИТЕ НАПРЕЖЕНИЯ СА В НОРМА. НАПРЕЖЕНИЯТА НА ИЗВОДИТЕ НА IC 1004 /IX0232CE/ СА КАКТО СА ПОКАЗАНИ НА СХЕМАТА ПРИ СИГНАЛ НА АТН.ВХОД. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VELKO Нов потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 40
|
Пуснато на: Чет Юли 19, 2007 22:18 Заглавие: |
|
|
| mitachi написа: | | Занижено отрицателно напрежение на 2пин на IC2004 вследствие на остарели кондезатори. Поне един по тая верига. |
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТОВА НАПРЕЖЕНИЕ Е НОРМАЛНО /-23V/. В СЪЩНОСТ БИ ЛИ МИ ОБЯСНИЛ КАКЪВ Е ПРИЦИПА НА ЗАПАМЕТЯВАНЕ НА ПРОГРАМИТЕ В ТОЗИ МОДЕЛ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 19, 2007 22:22 Заглавие: |
|
|
| VELKO написа: | | ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТОВА НАПРЕЖЕНИЕ Е НОРМАЛНО /-23V/. |
Защо реши, че трябва да е толкова и е нормално?
Подобна стойност на мен хич не ми изглежда нормална. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VELKO Нов потребител

Регистриран на: 10 Май 2005 Мнения: 40
|
Пуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:04 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | | VELKO написа: | | ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТОВА НАПРЕЖЕНИЕ Е НОРМАЛНО /-23V/. |
Защо реши, че трябва да е толкова и е нормално?
Подобна стойност на мен хич не ми изглежда нормална. |
ЗАЩОТО ТОЛКОВА Е ПОКАЗАНО В ПРИНЦИПНАТА СХЕМА, КОЛКОТО И СТРАННА ДА ТИ СЕ СТРУВА. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:10 Заглавие: |
|
|
Добре, ама не ми се карай де .
И не ВИКАЙ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ogi tv Опитен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2006 Мнения: 243 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:21 Заглавие: |
|
|
| доколкото помня този минус трябваше да е около-35в |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юли 20, 2007 10:22 Заглавие: |
|
|
Да не би да трабва да е -28в?Обикновено такова е на повечето стари телевизори с такава памет. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|