| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Юли 22, 2007 21:42 Заглавие: Речници-преводачи |
|
|
Колеги,извинявам се,ако не съм намерил правилното място за поста си.Въпросът ми е за колега,който заминава на работа в чужбина:
Може ли да се намери или закупи самоучител на английски език или преводач на двата,на електронен носител,по възможност и технически такъв.Той каза,че някъде бил срещал подобен с визуален и звуков ефект,като при писане на някоя дума или израз,женски глас произнася правилното произношение.Благодаря за вниманието,а и може и аз да се възползвам срещу черпене. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Юли 22, 2007 22:59 Заглавие: Речници-преводачи |
|
|
Браво колеги,страхотни сте по бързина.Благодарности!Божилов,наистина вторият речник не е много удачен,имам го и когато го ползвах се заласвах от смях на превода,а жена ми ме смяташе за луд!!!Ще прегледам и двете предложения и ще направя тест.Отново благодаря и пращам на колегата,дано не му се смеят в чужбина,като на мен в къщи.
Благодаря и на колегата eler, поръчах и диска по интернет,дано даскалиците вътре са привлекателни и учебния процес-успешен!Ще чакам и други предложения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 19:00 Заглавие: речници |
|
|
Ех Веско ако знае жена ти какво пишеш тук  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Нед Юли 29, 2007 15:05 Заглавие: |
|
|
Като стана въпрос за Речници-преводачи,дайте линк към online translator от турски и полски на английски.
Знам че вършат смешна работа,ама като хич не ги вдявам първите два езика.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|