| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Нед Юли 22, 2007 20:33 Заглавие: Купувам програматор за старите UV EPROM 2716 2732 |
|
|
Купувам програматор за старите UV EPROM 2716 2732..... Ще се използва изключително само са този вид чипове. _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 6:09 Заглавие: |
|
|
| Имам платка за Правец 8 ,програматор за тези ,ако имаш такъв компютър ще ти свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мульо Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2004 Мнения: 929 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
migcom Активен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2007 Мнения: 86 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 12:01 Заглавие: |
|
|
Имам такъв програматор но работи с компютер 286 мога да го продам с компютъра даже. Предложи цена на [email protected]
73! LZ2JD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 16:27 Заглавие: |
|
|
ELP - за съжаление нямам такъв компютър и този вариант отпада. мерси все пак
Да купувам нов няма смисъл - ще се използва само за модел и не си заслужава инвестицията.
migcom - писах ти да дадеш малко повече инфо  _________________ (\__/)
(='.'=)
E[:]|||||[:]З
(")_(") |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
migcom Активен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2007 Мнения: 86 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 23, 2007 18:08 Заглавие: |
|
|
| Отговора е на E-maila . Утре подробности . 73! LZJD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
migcom Активен потребител

Регистриран на: 11 Юни 2007 Мнения: 86 Местожителство: В.Търново
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 9:45 Заглавие: за програматора |
|
|
Компютъра и програматора работят. Ако имате интерес моля напишете на личния е-маил.
LZ2 jd |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
batio Нов потребител

Регистриран на: 31 Яну 2006 Мнения: 36
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lz3dq Активен потребител


Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 79
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
batio Нов потребител

Регистриран на: 31 Яну 2006 Мнения: 36
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 16:55 Заглавие: |
|
|
Аз използвам програматор на ISA шина който е доста стар.Чете и пише
от 2708,16,32,64,128,256.Но 27256 ми дава грешка.И аз си купих
Турбо6.Смятам че цената е добра.Захранването аз си го направих
защото нямам вяра на китайските. .И аз основно се занимавам с EPROM 27 серия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|