| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 11:35 Заглавие: BЕKO шаси 12.8 |
|
|
| процесора sda555fxl-a014 е заминал.заменя се с sda5552 ama не знам с коя програма. ако има и други заместители ще се радвам да науча. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 11:41 Заглавие: |
|
|
SDA5535 A051 _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 11:46 Заглавие: Re: BЕKO шаси 12.8 |
|
|
| venelin написа: | | sda555fxl-a014 |
Такъв процесор не съществува!
SDA555XFL-A014 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Чет Юли 17, 2008 10:47; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 11:51 Заглавие: |
|
|
Има го ,съществува ,виж в нета.
Опс не видях кой какво е писал.Извинения  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 11:57 Заглавие: |
|
|
да бе Божилов е прав-sda555xfl-a014,ама в тая жега клавиатурата се бърка  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 12:05 Заглавие: |
|
|
Сигурен ли си че е гръмнал проца,аз такъв без гръмотевична намеса не съм срещал,а бая минаха.Ако хептем не намериш,пиши на лични ще ти пратя. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
venelin Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 1664 Местожителство: Zlatograd
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 12:07 Заглавие: |
|
|
| гръмотевична намеса няма , но има на ivn-две фази. да кварца няма осцилации.Иначе в ксп има sda5535-a051 и sda5552-a003 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tomazo Опитен потребител


Регистриран на: 24 Юни 2007 Мнения: 451 Местожителство: Македония
|
Пуснато на: Вто Юли 24, 2007 20:54 Заглавие: |
|
|
| venelin написа: | | процесора sda555fxl-a014 е заминал.заменя се с sda5552 ama не знам с коя програма. ако има и други заместители ще се радвам да науча. |
Процесор SDA 555 XFL A14 постои и аз в момента имам го.
За сьжаление не се менява сьс SDA 5552 .
Ако намериш нов тогава "ТОЙ" трябва да е програмиран за това шаси  _________________ В момента уча български... ама все още не съм научил... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|