| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:17 Заглавие: Отключване на TV NEO |
|
|
| Колеги как се отключваше телевизор НЕО 14" от дистанционното.Процесора е ST92T195D7B1.A pametta e 2408 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:29 Заглавие: |
|
|
| меню , и 3 пъти бутон regal. мисля че така беше! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:45 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега,стана.Аз все пак си записах бина след отключването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|