| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:04 Заглавие: дъмп за Watson модел: FA3619/B |
|
|
| добро утро колеги да ви се намира такъв дъмп за Watson модел: FA3619/B |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:06 Заглавие: |
|
|
А кое шаси е 11АК....? _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:22 Заглавие: |
|
|
| шасито е 11AK20S |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:26 Заглавие: |
|
|
| Ето един: |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:30 Заглавие: |
|
|
И от мен един _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 9:32 Заглавие: |
|
|
| благодаря ви колеги |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 14:33 Заглавие: |
|
|
| имате ли ощи някои че дъмп че сега пук не иска да се стартира и да попитам тези които сте ми ги пратели пробвали ли сте ги за този телевизор за да мога да изключа дъмпа като пречина |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 14:54 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви по пощата няколко за това шаси,първия лично съм го свалял. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 15:30 Заглавие: |
|
|
Защо ми се струва че и този т.в.се състои само от памет и кинескоп  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 22:30 Заглавие: |
|
|
| BINEV написа: | | имате ли ощи някои че дъмп че сега пук не иска да се стартира и да попитам тези които сте ми ги пратели пробвали ли сте ги за този телевизор за да мога да изключа дъмпа като пречина |
Ако телевизора не се стартира, причината едва ли е в дъмпа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|