 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 22:37 Заглавие: Orion 20J дъмп |
|
|
имам странен проблем като включа телевизора сам се мята на канал 0
и звука се стрелва на 50% сутрин будим саседите
процесора е DEC6021C а паметта BR24C01A ако флашна паметта ще се оправи ли
мерси колега златен си
Последната промяна е направена от mospec на Сря Юли 25, 2007 22:45; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 22:43 Заглавие: Re: Orion 20J дъмп |
|
|
| mospec написа: | имам странен проблем като включа телевизора сам се мята на канал 0
и звука се стрелва на 50% сутрин будим саседите
процесора е DEC6021C а паметта BR24C01A ако флашна паметта ще се оправи ли |
С флашване няма да се оправи, иска нова памет. Този модел няма нужда от бин. Детска болест им е калпавата памет, сложи една нова 24C02 и си готов. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|