| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 15:11 Заглавие: Захранване с A6351 |
|
|
| Интегралната схема е в DVD Toshiba SD-240.С какво мога да я заменя?Според ешопа се заменя с FSDM0365RN , но като гледам датата има доста разлика между двете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 8:54 Заглавие: Re: Захранване с A6351 |
|
|
| stra6351 има го в KSP |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 11:40 Заглавие: |
|
|
| Ами да , точно това е .Ама нали като пише отпред STR и не съм очаквал да го видя в такъв корпус.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|