 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ratibor Активен потребител


Регистриран на: 01 Сеп 2005 Мнения: 61 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 20:50 Заглавие: Продавам компютърни компоненти |
|
|
Продавам следните неща:
1. Дънна платка MSI KT7 Pro2, сок. А, напълно работеща, с 1 брой подут конденсатор от 3900мф/10в - 10 лв.
2. PCI тунер MSI TV@nywhere Master, без забележки, в упаковката си е, с драйвери, дистанционно и антени за ТВ и радио - 30 лв.
3. AGP видеокарта AXLE Geforce2 MX400 (без TV-OUT) 32MB с махнат кулер (радиатора е налице), работи без забележки и без кулер в 2D - 15 лв.
4. AGP видеокарта AXLE Geforce2 MX200 (без TV-OUT) 32MB с махнат кулер (радиатора е налице), работи без забележки и без кулер в 2D - 10 лв.
5. AGP видеокарта Palit Geforce MX440 (с TV-OUT тип S-Video) 64MB DDR, модела е без кулер, работи без забележки - 25 лв. - ЗАПАЗЕНА
6. ATX захранване Codegen 480W, без забележки, практически не е работело, като чисто ново е, извадено е от сървърна кутия на Codegen - 25 лв. - ПРОДАДЕНО
7. CD-RW Lite-On модел 54246S, бяло, без забележки, много пазено - 20 лв.
Цените са без коментар.
При закупуване на всичко - ОТСТЪПКА.
Обявата е САМО за София, без куриери.
Контакти - ЛС или [email protected]
Последната промяна е направена от Ratibor на Пон Юли 30, 2007 20:38; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 8:55 Заглавие: |
|
|
Абе вие софиянци в отделна държава ли живеете."БЕз курииери-само за София"И ние в прованса ползваме компютри,и в нашите компютри има такива части.Ама ще си купум тогава внос щом от София не може  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Niakoi Опитен потребител

Регистриран на: 20 Авг 2006 Мнения: 356 Местожителство: Каръктаун
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 9:01 Заглавие: |
|
|
| Виждах обява за кола със същото условие!!! Само за софия... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 9:20 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | Абе вие софиянци в отделна държава ли живеете."БЕз курииери-само за София"И ние в прованса ползваме компютри,и в нашите компютри има такива части.Ама ще си купум тогава внос щом от София не може  | Ембарго за провинцията бай Тишане  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ratibor Активен потребител


Регистриран на: 01 Сеп 2005 Мнения: 61 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 10:12 Заглавие: |
|
|
Без куриери - защото повечето компоненти не са първа младост, и всеки трябва да си прецени след тест дали ги взима или не. Как да организирам нещата при такива условия извън София? За чарк със стойност 10-30 лева ли да ходя до провинцията? Ако някой има път към София, естествено, е добре дошъл.
Затова моля да се проявява малко мисъл преди да се спами темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|