| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 14:44 Заглавие: TOTANIC CTV5310SXR |
|
|
Търся схема
Благодаря предварително...
email: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 15:50 Заглавие: |
|
|
Напишете с какви ИС е,и какви надпис има по платката. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 17:17 Заглавие: |
|
|
| виж това в пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 19:15 Заглавие: totanic |
|
|
| Състава му е STRF6654,SAA5281P/R,TDA8842 S1.KMP87CP38N,24C08,TDA7266,TDA 8356..В общи линии това е за шаси има няколко надписа SH SH7 94V-0,PTXM 01.Ако ще помогне тунера е TU8PSA03D.Много моля ако някой има схема да я прати. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 19:31 Заглавие: |
|
|
| Изпратих ти схема DJVU формат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 23:07 Заглавие: |
|
|
| БЛАГОДАРЯ ЗА СХЕМИТЕ. ТЕЛЕВИЗОРА ВЕЧЕ Е ГОТОВ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|