| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 13:27 Заглавие: TV Beko няма стандарт DK |
|
|
mod: 14T46 TXM проц: SDA5535 A062
Как се влиза в сервизно меню ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 13:55 Заглавие: |
|
|
Пробвайте така:
Вход в сервиза:
Закъсяват се 10 и 17 крак на интегралната схема на ДУ.
Втори начин:
С ДУ RC5/поддържа протокола на филипс/,натиска се "Контраст минус" _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Пон Дек 20, 2004 20:51 Заглавие: TV Beko-DK |
|
|
| Толкова ли е проблем да сложиш платка звук или един кварц 6,5 и едно резисторче 82 К паралелно на павф -а? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 11:22 Заглавие: |
|
|
| А още по добре,широко пафче к2960 например и обикновена приставка>>> |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iliev78 Активен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2004 Мнения: 98 Местожителство: Видин
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 20:26 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти Дима стана за една минута по първия начин. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|