| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 12:34 Заглавие: Проблем с тв SANG NR 21K12 SX S няма захр. на G2 |
|
|
| Тв то си звук има,отопление има,всички знапрежения са на ред но не му светва екрана няма никакво захранване на G2,това проблем с ТХО ли е. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 12:39 Заглавие: |
|
|
Ами най-вероятно там е проблема-ако си проверил всичко по плочката. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 12:50 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | Ами най-вероятно там е проблема-ако си проверил всичко по плочката. |
Под коя плочка.А възможно ли е да се отвори някак си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 12:54 Заглавие: Re: Проблем с тв SANG NR 21K12 SX S няма захр. на G2 |
|
|
| capitani написа: | | Тв то си звук има,отопление има,всички знапрежения са на ред но не му светва екрана няма никакво захранване на G2,това проблем с ТХО ли е. | А кондензатора на платката на кинескопа смени и или проверили |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 12:54 Заглавие: |
|
|
| capitani написа: | | bai_tishan написа: | | Ами най-вероятно там е проблема-ако си проверил всичко по плочката. |
Под коя плочка.А възможно ли е да се отвори някак си. |
Визирах плочката на кинескопа .А за плочката на ТХО-то -не се занимавай с глупости-сменяй с ново _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 13:12 Заглавие: Re: Проблем с тв SANG NR 21K12 SX S няма захр. на G2 |
|
|
| Цитат: | | А кондензатора на платката на кинескопа смени и или проверили |
За С713 4,7n/1kV ли става въпрос.Него сам го сменял |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 13:32 Заглавие: |
|
|
Отпои проводника които идва от ТХО кам G2 .Премери напреж.м/м
него и маса, и ако нямаш нищо---ТХО. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
capitani Опитен потребител


Регистриран на: 09 Яну 2007 Мнения: 520
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 14:02 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | Отпои проводника които идва от ТХО кам G2 .Премери напреж.м/м
него и маса, и ако нямаш нищо---ТХО. |
Отпоих и премерих няма никакво напрежение значи е ТХО.Почвам да търся ТХО 040.146R-T2.Някой да знае от къде да го поръчам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 19:26 Заглавие: |
|
|
По каталога на термал 040146-RJ1 търси ако е 20-21'' _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Юли 30, 2007 19:39 Заглавие: |
|
|
А докато тьрсиш ТХО, извади плочката на ТХО с потенц.G2 i Foc
и виж какво става там . Прецени как е и сигурни ли са Потенц. и
споиките. Стоиностите са големи- 70-100 мом. Успехи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|