| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 9:32 Заглавие: TV AYCO ACV-1435 bin? |
|
|
| може ли някой да помогне с бин за него? състав - процесор LC863532C видео - LA76810A благодаря предварително! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 13:42 Заглавие: |
|
|
Ето. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 15:30 Заглавие: |
|
|
| с този запис исписва на екрана AYCO и не се оправлява! да е заключен!? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 15:33 Заглавие: |
|
|
Е, не помня сега. Ако и от дистанционното не се управлява, проблема е другаде. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 9:10 Заглавие: |
|
|
| заключен е! как се отклучва? може ли някой да помогне!? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 11:13 Заглавие: |
|
|
В меню "система" и подменю "LOCK" , от там ще го оправиш.
Това си е потребитерска настройка. _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|