| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 15:57 Заглавие: panasonic model:TC-21B3EE |
|
|
| panasonic model:TC-21B3EE, шаси: TNP97024, proc. BM5069. можете ли да ми услужите с схема или ако знаете от кое краче на процесора точно става управлението на ST-BY. всъщност там е и проблема че неизка да гасне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 16:07 Заглавие: |
|
|
| пътува по пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 19:05 Заглавие: |
|
|
Да не би да си сменял процесор и с новия да прави така?
Оня ден ми го караха същото кепче-майстора сменял процесор и всичко тръгнало ама новия процесор седи на едно никакво ниво на STAND-BY крака и не реагира-ни жив,ни умрял-иначе всички функции ги изпълнява,търси,програми мени,говора увеличава,намаля,пулта си бачка...
От години си знам-BM-процесор на Панасоник-само със заземена гривна... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 19:56 Заглавие: |
|
|
мерси Ivpav за схемата. но се оказва че е процесора. мерих дали се променя напрежението на крачето за ST-BY но си държи 5В и не марда при натискане на червеното копче от ДУ. процесорат не сам го сменял, но Божинов мерси за съвета ако ми се наложи да го сменя  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|