| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Чет Авг 02, 2007 15:18 Заглавие: Схема за Sogo TV2101TX |
|
|
| Търся схема за телевизор Sogo TV2101TX,шаси 4В-1.Проц TDA9361PS/N2/5I, памет 24C08. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пон Авг 06, 2007 14:23 Заглавие: |
|
|
След смяна на CQ0765RT телевизорът заработи нормално,но прави впечатление че много бавно минава от дежурен в работен режим/включва високото 5-6 секунди след подаване на командата/.Иначе всички други превключвания са нормални-веднага след командата.
Дали причината е в Телевизора или може би тези телевизори са си така?
Моля администраторите ако е възможно да прехвърлят темата в Раздела за Ремонт на битова техника. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Авг 06, 2007 16:49 Заглавие: |
|
|
| marin_bonchev написа: | След смяна на CQ0765RT телевизорът заработи нормално,но прави впечатление че много бавно минава от дежурен в работен режим/включва високото 5-6 секунди след подаване на командата/.Иначе всички други превключвания са нормални-веднага след командата.
Дали причината е в Телевизора или може би тези телевизори са си така?
Моля администраторите ако е възможно да прехвърлят темата в Раздела за Ремонт на битова техника. |
Този модел си е така ,няма нужда да се бориш повече .
Гарантирам. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marin_bonchev Опитен потребител

Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 1016
|
Пуснато на: Пон Авг 06, 2007 17:54 Заглавие: |
|
|
| Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|