| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Miron Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 1:22 Заглавие: Kenwood KDC-MP225 - CD/MP3/WMA receiver ПРОБЛЕМ! |
|
|
купих си този модел мп3 плейър за кола (Kenwood KDC-MP225 - CD/MP3/WMA receiver ), чисто нов но като поеме диска и не иска да го чете. казаха ми че може да е проблем с оптиката.
някой може ли да ми каже сервиз на kenwood или да помогне за този проблем.
за контакт:
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
galov_p Опитен потребител


Регистриран на: 22 Окт 2004 Мнения: 244
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 2:13 Заглавие: |
|
|
na garanzionnata karta moje bi pi6e adresite na servicite za 'Kenwood '
moja savet e da se objrne6 kam niakoi ot tiah ako e o6te v garanzia za6toto ako e optikata /a tova vse pak e vazmojno/ne e mnogo evtina. _________________ Всичко що е спам във форума,все е от GALOV_P! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 3:14 Заглавие: |
|
|
| гаранцията не важи за България |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 12:48 Заглавие: |
|
|
По добре си купи нов плеар  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|