| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
k_dimitrov Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 12:15 Заглавие: TV Loewe concept55 - LOCK ON |
|
|
Здравейте, имам проблем с ТВ LOEWE модел CONCEPT55VT - активиран е режим "LOCK ON" и телевизора стои само на стенд бай режим и не може да се включи Моля ако някой знае как се излиза от LOCK ON да пише. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 14:20 Заглавие: |
|
|
| k_dimitrov, имаш ли пулт към въпросния телевизор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrov Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 15:14 Заглавие: ДА, пулта е оригинален |
|
|
| ДА, имам оригинален пулт за ДУ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 15:27 Заглавие: |
|
|
| На него няма ли един бутон с нарисуван ключ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 15:39 Заглавие: |
|
|
| Не, има редица бутони за телетекст и някои със странни символи (като телефонна слушалка), но не става с натискането на някой от тях:( |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 15:57 Заглавие: |
|
|
Странно, сигурен ли си че пулта ти е оригинален?
Този телевизор би трябвало (според мен) да работи с RC5 протокол на Philips, така че вземи един пулт 909 на Pilot да речем или друг стандартен такъв който има бутон Sleep и пробвай с него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 18:15 Заглавие: Re: TV Loewe concept55 - LOCK ON |
|
|
| k_dimitrov написа: | Здравейте, имам проблем с ТВ LOEWE модел CONCEPT55VT - активиран е режим "LOCK ON" и телевизора стои само на стенд бай режим и не може да се включи Моля ако някой знае как се излиза от LOCK ON да пише. |
Сигурен ли си, че телевизора е изправен?
Как разбра, че е заключен? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 18:38 Заглавие: Re: TV Loewe concept55 - LOCK ON |
|
|
| Като се натисне бутон за вкл. на канал на екрана се изписва с червени букви "LOCK ON" което според мен означава че телевизора е заключен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2004 20:24 Заглавие: Re: TV Loewe concept55 - LOCK ON |
|
|
| k_dimitrov написа: | Здравейте, имам проблем с ТВ LOEWE модел CONCEPT55VT - активиран е режим "LOCK ON" и телевизора стои само на стенд бай режим и не може да се включи Моля ако някой знае как се излиза от LOCK ON да пише. |
Щом на екрана ти изписва LOCK ON, значи телевизора се включва, не стои на стенд бай. Подаваш погрешна информация, приятелю. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k_dimitrovv Активен потребител

Регистриран на: 03 Дек 2004 Мнения: 93 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2004 11:38 Заглавие: Благодаря |
|
|
Благодаря, отключих го с ДУ за Philips със sleep бутона и сега всичко си работи нормално. Чудя се само как е заключен с оригиналното ДУ след като няма бутон за тази функция.
Поздрави  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|