| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 12:41 Заглавие: Дъмп за TV TOTANIC |
|
|
Model: CTV 5000 SXR
Chassis: PTXM01
Processor: KMP87CP38N-3599
TPX001-01 9851EB1
D0008AAA
Video: TDA8842S1 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 12:48 Заглавие: |
|
|
| Ето един дъмп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 13:47 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви по пощата няколко,да пробвате защото се влиза в сервиз със сервизно ДУ _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Авг 07, 2007 7:56 Заглавие: |
|
|
| С малко закъснение повдигам отново темата,но имах други ангажименти.Накратко проблема е следният без памет тв то тръгва свил по вертикала по малко отгоре и отдолу но си има графика и се влиза във всички менюта.Няма видео и аудио,с дъмповете които имам и тези дето ми изпратихте тръгва с нормален вертикал но вече няма графика и светидиодът мига.Интересно че каквато и памет да сложа забива шината за дани.Стабилизаторът на 5 волта е сменен няма претоварване на 5 те волта процесор нов,видео сменяно с ТДА8841 S1.Телевизора идва от колега и какви ги е върщил незнам на доста места е пипал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Авг 07, 2007 8:19 Заглавие: |
|
|
Мисля че не може да работи с 8841. Някакви такива спомени ми се въртят в главата. Сложи си 8842. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 07, 2007 12:15 Заглавие: |
|
|
. | Pepi Petrov написа: | | ...Интересно че каквато и памет да сложа забива шината за дани... | С нова празна пак ли забива? Виж какъв е ефекта като изключиш I2C шините към тунера, телетекста и видеото. TDA8841 май нямаше SECAM и би трябвало да става за проба. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Вто Авг 07, 2007 14:04 Заглавие: |
|
|
| С празна също забива,шината я разкачвах. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Сря Авг 08, 2007 20:32 Заглавие: |
|
|
ТВ трьгва и с празна памет и има 12пр, има звук и картина.
Оригиналната схема е TDA8842 S1 2Y.
СД мига 14 пьти докато се покаже картината и е нормално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|