| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Вто Авг 07, 2007 17:41 Заглавие: sanyo cm-14sp81a дьмп |
|
|
шаси ac5cg сьстав lc863448w,la76818a може и сервизно мену.БЛАГОДАРЯ предварително _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Авг 07, 2007 17:47 Заглавие: |
|
|
това? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Сря Авг 08, 2007 8:22 Заглавие: |
|
|
сьрдечно благодаря но се оказа,че не е от дьмпа тв е разшерено с по 5см от всички страни.b+ в st.by е 110в,а в работен 130в дали е нормално,разширено дори и менуто _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Сря Авг 08, 2007 8:39 Заглавие: |
|
|
Изпратих Ви SM.
Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Сря Авг 08, 2007 17:27 Заглавие: |
|
|
мерси за схемата и сервизното,вертикалния размер го оправих но хорезонталния не може,мести се само на ляво и дясно.b+ и на схемата е 130в друг дефект не намирам претесняваме отклонителната която е 8ом някои може ли да ми измери от сьщото тв _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Авг 08, 2007 19:34 Заглавие: |
|
|
| real написа: | | мерси за схемата и сервизното,вертикалния размер го оправих но хорезонталния не може,мести се само на ляво и дясно.b+ и на схемата е 130в друг дефект не намирам претесняваме отклонителната която е 8ом някои може ли да ми измери от сьщото тв |
130 волта са множко за 14-инчов телевизор. Премери отоплението на кинескопа, то ще ти подскаже колко трябва да е В+. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Авг 08, 2007 19:39 Заглавие: |
|
|
| Tokio написа: | | Премери отоплението на кинескопа, то ще ти подскаже колко трябва да е В+. |
22В амплитуда на импулса означава че си точен.
Отдавна я позвам тази методика за регулиране на +B в даден незнаен телевизор. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Чет Авг 09, 2007 11:59 Заглавие: |
|
|
мерси за идеите но за сега ще го отложа,че сьм затрупан _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|