| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Авг 09, 2007 12:28 Заглавие: Universum FT4205 - вход в сервиз |
|
|
Това чудо е на шаси Gorenje E9, с процесор SDA5255-2. Нямам информация за останалия състав, защото колегата, който ме помоли за помощ пак не е записал всичко!
Сменена му е паметта и се налага корекция на вертикалния размер.
Бихте ли ми посочили с какво дистанционно и как се влиза в Сервизното му меню?
Във файлообменника намерих сервизно ръководство, но немски не знам, така, че моля за помощ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Авг 09, 2007 13:00 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Za ulazak u ovaj rezim rada pritisnite dugmad sledecim redosledom (TV),(i) i (STOP) u periodu od 5 sekundi od ukljucivanja tv uredjaja na normalni rezim rada.Parametri se biraju pomocu dugmadi (P+ / P-),odabrani parametar se podesava pomocu dugmadi (VOL+ / VOL-).Svaki put kada pritisnete dugme za odabir parametara,vrednost odabranog parametra je uskladistena. |
_________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 09, 2007 14:11 Заглавие: |
|
|
Оригинално дистанционно PR106, заместител FRC2089.
По принцип е протокол Филипс (RC5), но има няколко важни команди употребени по особен начин.
А сервиза е посочения по-горе. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Чет Авг 09, 2007 14:20 Заглавие: |
|
|
Благодаря за информацията!
Утре ще напиша резултата!
Оказа се, че телевизора си има оригинално дистанционно. С информацията от сервизното и напътствията, които получих от вас колегата ще се оправи сам по-нататък.
Благодаря на всички за помощта още веднъж! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|