| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 12:20 Заглавие: Шаси АК36А2 |
|
|
| Здравейте колеги,коя е интегралата за НЧУ на TV шасиАК36А2 ,понеже е грамнала и не се вижда натписа.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 12:26 Заглавие: |
|
|
Според мен TDA2822 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 12:35 Заглавие: |
|
|
| Да точно тя е TDA2822. Да ти пратя ли схемата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 12:54 Заглавие: |
|
|
За да сме по-точни,на схемата я дават TDA2822М _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 13:49 Заглавие: Шаси АН36А2 |
|
|
| HITECH прати ми схема на имеил:[email protected] , благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 14:04 Заглавие: |
|
|
| Пратих ти 2 схеми на 11AK20S i 11AK36. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ПЛАМЕН ЯНЧЕВ Опитен потребител


Регистриран на: 13 Юли 2005 Мнения: 245 Местожителство: гр БЯЛА СЛАТИНА
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 10:36 Заглавие: Шаси АК36А2 |
|
|
| Колега hitech благодаря за схемите,закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|