| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 15:30 Заглавие: dimp за sang nr 28c7t40 |
|
|
Здравейте колеги трябва ми дъмп за това тв
шаси Beko с7-с8
проц vct 49x3f pz f1000
памет 24c16
звук има няма изображение менюто излиза |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 15:56 Заглавие: |
|
|
| сложи празна и после от сервизното меню |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sezo Опитен потребител

Регистриран на: 17 Май 2005 Мнения: 235
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 18:03 Заглавие: |
|
|
| ivan76 написа: | | сложи празна и после от сервизното меню |
с празна памет изобщо не тръгва |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 18:30 Заглавие: Re: dimp за sang nr 28c7t40 |
|
|
| sezo написа: | Здравейте колеги трябва ми дъмп за това тв
шаси Beko с7-с8
проц vct 49x3f pz f1000
памет 24c16
звук има няма изображение менюто излиза | Май изобщо не си за памет ама нали е модно напоследък да ги пишете и бришете като луди Я се поггледай отзад при скартовете на няма следи от гръмотевица В момента тие бланкиран кинескопа със проблеми по AV Пробвай го какво излиза и какво влиза през скартовете и докладвай после Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 8:08 Заглавие: |
|
|
| Шаситата С7-С8 не трьгва с празна памет.Пробвай този |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|