 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dinka_Dimitrova Нов потребител

Регистриран на: 06 Авг 2007 Мнения: 9
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 10:24 Заглавие: TV "SANG" NR 21PFT83SXS izklui4va v stand by |
|
|
шаси- KX1.190-06,процесор-VCT49X3FPZ F1000;памет-24C16AN,ИС в захранването-ICE1QS01.TV в stand by има необх. U + 3,3V.При вкл.в работен режим за sec. вдига високо U и отново изключва в stand by.За тези sec. захранващите напрежения достигат норм.стойности.При изкл.на KCXO,резултатът е същия,отново изкл. в stand by.Понякога при многократни вкл.,остава в работен режим,но със захр.U;вместо 125V-72V;24V-16V и т.н.
Нямам схема и незнам къде да търся повредата.Ако може някой да помогне или е срещал такава повреда,моля да ми пише  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 11:37 Заглавие: |
|
|
| смени мрежовия електролит 100мф/400в-успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 17:24 Заглавие: |
|
|
| Много ти благодаря за отговорът.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dinka_Dimitrova Нов потребител

Регистриран на: 06 Авг 2007 Мнения: 9
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 18:50 Заглавие: |
|
|
Кондезаторът се оказа пресъхнал и телевизорът заработи-благодаря още веднъж  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|