| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 9:25 Заглавие: samsung CK-569BWT шаси AA41 |
|
|
колеги телевизора не се запуска и от импулсното се чува цъкане с честота около 5 херца .Предпазителите здрави високоволтовия транзистор здрав.Някой може ли да помогне а и нямам схема .Ще съм благодарен ако някой ми прати схема на пощата: [email protected]
мисля си че нещо с импулсното не е наред може някой електролитен кондензатор? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 9:33 Заглавие: |
|
|
Това не е шасито,дайте и другите надписи под ТХО. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plam65 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Окт 2004 Мнения: 385 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 10:03 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Това не е шасито,дайте и другите надписи под ТХО. |
Да прав сте колега под ТХО е номера на шасито и той е SCT57B |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 10:13 Заглавие: |
|
|
Поща. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 10:18 Заглавие: |
|
|
Имаш поща  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 11:06 Заглавие: |
|
|
| digital написа: | Имаш поща  |
Да благодаря колега сега ще видя и ще мисля по въпроса .Струва ми се че е от захранването трябва да подменя някое друго електролитче май  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|