| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 16:05 Заглавие: |
|
|
Нов като вземеш със сигурност ще е по-голям боклук,защото сега по магазините има само псевдоподобия на телевизори.Качеството на изображението на Фуная не е много хубаво/кафенее/,ама слагай хипербанд тунер и гледай. _________________ Всеки транзистор,уважаващ себе си,по време на работа не трябва да позволява да бъде докосван с ръка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 16:15 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Бих искал да увелича паметта на каналите , защото преди години се появяваха реклами за подмяна на някаква памет или добавяне на такава. |
За други телевизори става на въпрос-тоя не може... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 16:54 Заглавие: |
|
|
| Anonymous написа: | | Бих искал да увелича паметта на каналите , защото преди години се появяваха реклами за подмяна на някаква памет или добавяне на такава. Затова потърсих и вашата подкрепа. |
Единствениа начина е с добавяне на втора памет. Недостатъка е превключването. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 19:02 Заглавие: |
|
|
| tehnica написа: | | Нов като вземеш със сигурност ще е по-голям боклук,защото сега по магазините има само псевдоподобия на телевизори.Качеството на изображението на Фуная не е много хубаво/кафенее/,ама слагай хипербанд тунер и гледай. |
Не на всички телевизори Фунай картината кафенее , но ако при теб е така, то трябва да им оправиш баланса на бялото (ако е възможно). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sushko Опитен потребител

Регистриран на: 21 Дек 2005 Мнения: 112 Местожителство: Ихтиман
|
Пуснато на: Сря Авг 29, 2007 20:12 Заглавие: |
|
|
От тази серия - МК-6 - има 21" вариант с кинескоп Тошиба - много "железни" са Само понякога се нуждаят от "пържене" на процесора Но май бяха внесени много малко в зората на демокрацията. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Авг 30, 2007 8:08 Заглавие: |
|
|
| sushko написа: | От тази серия - МК-6 - има 21" вариант с кинескоп Тошиба - много "железни" са |
Знам ги,знам ги-яки здрави и както винаги чичковците от Тошиба,като правят кинескопи се осрали-в ъглите винаги оставят по-маалко разходимо...
Абе Фуная не е лош телевизор,но просто вече стана много дърт,квото и да си говорим... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Авг 30, 2007 9:24 Заглавие: |
|
|
| Bojilov написа: | | ...Абе Фуная не е лош телевизор,но просто вече стана много дърт,квото и да си говорим... |
Гледам има и нови модели, но наживо не съм ги виждал...
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018524
Извинявам се за спамчето  _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan_gn Нов потребител

Регистриран на: 28 Авг 2007 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Авг 30, 2007 9:50 Заглавие: |
|
|
Зная че Фуная е доста стар модел, но като работи без да създава неприятности просто нямям причина да го пенсионирам. Не че не е показвал дефекти, но те са познати до болка и се отстраняват елементарно лесно, пък и всичко се намира за тях. На всичкото отгоре и кинескопа му не е мръднал затова и си го ползвам като втори телевизор и така колкото изкара.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Авг 31, 2007 2:25 Заглавие: |
|
|
| ivan_gn написа: | Зная че Фуная е доста стар модел, но като работи без да създава неприятности просто нямям причина да го пенсионирам. Не че не е показвал дефекти, но те са познати до болка и се отстраняват елементарно лесно, пък и всичко се намира за тях. На всичкото отгоре и кинескопа му не е мръднал затова и си го ползвам като втори телевизор и така колкото изкара.  |
HIMAGE са голям боклук! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Авг 31, 2007 9:03 Заглавие: |
|
|
| vladi46 написа: | | HIMAGE са голям боклук! |
Дай доводи де...
Кво не си доволен от тях? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|