| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
showMANiak Опитен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 1094 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Б.Х. Нов потребител

Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 2
|
Пуснато на: Съб Ное 13, 2004 20:36 Заглавие: |
|
|
тая хава небачка под xp или аз незнам как да я подкарам подяволите?!?!? като стартирам setup фаила и ми дава съобщение за грешка. няма ли някъде версия за хр и ако има пуснете ми един адрес за теглене, моля. _________________ in omnibus aliquid in toto nihil |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
YHV Нов потребител

Регистриран на: 16 Окт 2004 Мнения: 48 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Ное 14, 2004 12:09 Заглавие: |
|
|
Липсва втората част на архива
Ако не е проблем качете и нея  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Б.Х. Нов потребител

Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 2
|
Пуснато на: Нед Ное 14, 2004 15:46 Заглавие: |
|
|
Там си е тя втората част ама понеже неможах да ти копирам читава връзка ти предлагам следното : иди на http://fileshare.eshop.bg/ и дай в търсачката - JBL Speakershop. Ще ти искочат и 2-та архива. Проблема обаче си остава - не работи под ХР  _________________ in omnibus aliquid in toto nihil |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
seb Гост
|
Пуснато на: Нед Ное 14, 2004 18:09 Заглавие: |
|
|
Аз съм с ХР и ползвам JBLspeakershop v1.0
Явно не инсталирате правилно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
showMANiak Опитен потребител


Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 1094 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Ное 14, 2004 18:56 Заглавие: |
|
|
Аз също съм с XP и си работи нормалмно  _________________ Може и да бъркам..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dinev Активен потребител

Регистриран на: 01 Сеп 2004 Мнения: 95
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2004 1:09 Заглавие: |
|
|
| имам еднин въпрос за Z-filterS там където е Rвг това импеданса на говорителя ли трябва да се попълни или съпротивлението на бобината |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dinev Активен потребител

Регистриран на: 01 Сеп 2004 Мнения: 95
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2004 12:22 Заглавие: |
|
|
| мерси за пояснението... немога да го мерна щото немам такъв уред мога да нера само съпротивление... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dinev Активен потребител

Регистриран на: 01 Сеп 2004 Мнения: 95
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2004 12:29 Заглавие: |
|
|
питах понеже импеданса го бележат с Z а в програмата е R... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmej Гост
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2004 18:18 Заглавие: eто малко теорийка |
|
|
Ето малко теория, не е съвсем пълна, но дава отправна точка...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|