| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 9:36 Заглавие: Пак за SMR40200? |
|
|
Става въпрос за Samsung CK-5073. Знам че това захранване има склонност към завишаване на В+ но при мен случая е обратен - В+ ми е към 50В, с лампа за товар към него даже не може да вдигне и толкова С851 сменен без резултат. Да си играя ли с него или направо да минавам към варианта за турско блокче? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 10:28 Заглавие: Re: Пак за SMR40200? |
|
|
| milenjs написа: | | Да си играя ли с него или направо да минавам към варианта за турско блокче? |
Според мене направо блокче,само че гледай да не е турско,вече има достатъчно къде къде по-качествени алтернативи от него.Турското е пълен кенеф и не живее дълго.
Най-добре вземи от блокчетата със TDA4605 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 11:50 Заглавие: |
|
|
| Подкрепям с две ръце Божилов.Вече слагам само платчицата с 4605,засега никакви проблеми.Обаче при вас незнам как ще стане понеже трябва да върнете импулсния траф |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 11:59 Заглавие: |
|
|
| stiyan stoikov написа: | | Подкрепям с две ръце Божилов.Вече слагам само платчицата с 4605,засега никакви проблеми.Обаче при вас незнам как ще стане понеже трябва да върнете импулсния траф |
До колкото разбирам захранването си му е оригиналното така че трафа трябва да е там _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 12:06 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | stiyan stoikov написа: | | Подкрепям с две ръце Божилов.Вече слагам само платчицата с 4605,засега никакви проблеми.Обаче при вас незнам как ще стане понеже трябва да върнете импулсния траф |
До колкото разбирам захранването си му е оригиналното така че трафа трябва да е там |
Да.Грешката е моя.За което се извинявам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 12:12 Заглавие: |
|
|
| Колеги, къде се предлага платката с 4605? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 12:14 Заглавие: |
|
|
| При Емилия Кацарска я има.947-97-45. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milenjs Опитен потребител

Регистриран на: 24 Май 2005 Мнения: 1284 Местожителство: гр.Котел
|
Пуснато на: Пон Сеп 03, 2007 13:18 Заглавие: |
|
|
Благодарение на Pamporov гойто гледа на снимка като врачка след смяна на 2х100мф/200В ТВ-то си работи, направо срамота за мен че не ги забелязах ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Сеп 04, 2007 10:14 Заглавие: |
|
|
| Сега и аз да попитам, един такъв ТВ в момента ми лежи на масата, в стенбай напрежението е +177в. Сложил съм от платчиците с 4605. Нормално ли е това напрежение в стенбай? Според мен е височко, но дали проблема е в платката или някъде около нея? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|