| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 19:50 Заглавие: |
|
|
| Работата става сериозна значи, ще сменям дъмп тогава. Ама за да е по сигурно, ако имате проверен дъмп за това шаси и да е за 100Hz, и да е за 16:9, ще е супер! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 20:02 Заглавие: |
|
|
Добре де. На теб ли да обяснявам, че точните дъмпове са по модела на телевизора? Май тая тема не си я пуснал баш по правилата?
Документация: http://store3.data.bg/mitachi/?NI=1
Крайно време е, да може по големи файлове да се качват в eshop.bg
Не е удобно раздробяването на много части? Това си е мое мнение. Не твърдя, че съм прав. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 21:21 Заглавие: |
|
|
Закачай електронското ТХО и ще си покаже . Твоите транзистори веднага ли пукат ? _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 21:28 Заглавие: |
|
|
Почти мигновенно, 1-2 секунди даже няма.
| mitachi написа: | | Добре де. На теб ли да обяснявам, че точните дъмпове са по модела на телевизора? ....... | Мите, модела е Model NR 10502 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 21:45 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | Почти мигновенно, 1-2 секунди даже няма.
| mitachi написа: | | Добре де. На теб ли да обяснявам, че точните дъмпове са по модела на телевизора? ....... | Мите, модела е Model NR 10502 |
Сигурен ли си, че телевизора е PHILIPS? Да няма някоя изядена буква, или нещо такова. Те че предупредиха от фирмата, че не издържат на китайската инвазия, ама чак пък дотам, да не мога да го видя тоя телевизор като производство? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Сеп 17, 2007 21:46 Заглавие: |
|
|
Утре го снимам отвън и отвътре и ще видиш, сега ми писна вече да го гледам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Сеп 18, 2007 7:41 Заглавие: |
|
|
На мен ми е ясно че Филипс е само надписа, дал съм и шасито - 20.2, на Beko е, от това повече какво? Ей сега ще го наснимам да видят всички резила на Beko-то.
Ето и обещаните снимки
      
Последната промяна е направена от pamporov на Вто Сеп 18, 2007 8:04; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|