| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ZTDMP Нов потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2007 Мнения: 40 Местожителство: PLEVEN
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 15:37 Заглавие: TV SOGO шаси 3Y11B |
|
|
| Имам проблем със захранването. То е със STR-G6651. Беше прекъснато 0,15 ом. Вторичните напрежения са занижени. +В е 56V. Вторичните вериги са наред. Оптрона е сменен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 15:58 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви схемата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 16:32 Заглавие: |
|
|
Транзистора на оптрона жив ли е?
И сменяй наред де що видиш ценери по захранването...
На един от краката на STR имаше резистор 680ома-я го премери и него... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ZTDMP Нов потребител

Регистриран на: 16 Сеп 2007 Мнения: 40 Местожителство: PLEVEN
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 9:12 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви за съдействието. Оказа се, че е прекъснат R610- 680 ом - не бях го забелязал между ребрата на радиатора.
Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|