| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 14:16 Заглавие: Търся описание за дом.телефон Philips Aloris 5100 |
|
|
Или ако някой знае как да накарам базата да опознае слушалката  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 16:33 Заглавие: |
|
|
| Виж това в пощата , дано помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 0:43 Заглавие: |
|
|
Благодаря,колега!
Ще го разгледам,и ще пробвам!  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 22:45 Заглавие: |
|
|
В описанието,което ми изпрати колегата krassy_m(за което още веднъж му благодаря)
не се описва начина за привързване на слушалката към базата
Проблема остава,така че ако някой има такова инфо,моля да го сподели  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 7:37 Заглавие: |
|
|
| Доколкото съм чел по руските форуми ,този телефон не е DECT и няма ръчна регистрация -връзката става автоматично като го поставиш замалко да се зарежда върху основата. Ако не се получава ,значи има дефект на радиоканала в базата или слушалката и е за ремонт. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 10:22 Заглавие: |
|
|
донесоха ми го от чужбина(нов внос ) без адаптора
той е малко особен,с две отделни захранвания-
за зарядката,и за работата на базата
пригодих му един адаптор от подобен телефон,но стигнах до този проблем....
не беше отварян и ръчкан,но не е изключено и да има дефект! _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|