| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 12:24 Заглавие: Продавам TV JVC |
|
|
| Продавам 32' телевизор JVC AV32WP2EN ,100Hz,16:9 формат на тръбата.Кинескопа е повреден.Късо между зелен катод и първа решетка.Шасито не мога да кажа кое е,но на пръв поглед е на "PHILIPS"-не е пипано.Телевизора стартира.Дистанционно няма.Цена 100 лв.Желателно за София,щото тежи над 60кг. таз буца.. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 21:17 Заглавие: |
|
|
Шасито е MB . Европейско JVC с кинескоп на Philips ,което е единственото калпаво  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 14:39 Заглавие: |
|
|
Благодаря!Това означава че колегите си имат бачкащи шасита,а нямат кинескопи значи няма продаване?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 16:36 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | Благодаря!Това означава че колегите си имат бачкащи шасита,а нямат кинескопи значи няма продаване?  |
Ако ти се играе-присади шасито в някоя кутия с екран от 4/3...
Стохерцово шаси е все пак-по-добре е отколкото да се разколачи и разбичка за транзистори и съпротивления. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 14:58 Заглавие: |
|
|
| Нямам време за това приятно занимание.Нова цена 80 лева... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 14:56 Заглавие: |
|
|
Последна цена 60 лева,ако до края на седмицата не го иска никой,го разбишквам за чаркове,но тогава ще са други цените за фючърбокс,ТХО с два фокуса и т.н.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|