 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krasiorocknroll Опитен потребител


Регистриран на: 30 Сеп 2005 Мнения: 180
|
Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 21:44 Заглавие: |
|
|
| shulio написа: | | krasiorocknroll написа: |
А за крушката има и по-лесен начин-променливото напрежение което се подава от централата/ЦИФРОВА ИЛИ АНАЛОГОВА/ е 25херца.То може да бъде изправено с една грец,един кондензатор,монтира се и едно реле или оптрон и те могат да управляват други неща.Успех  |
За сведение само.Променливото напрежение може да бъде изправено съгласен съм,ама по тази линия върви и 50V прав ток а като звъни телефона се подава променливо от централата.Пък и ако си разгледал схемата е почти точно това което ти казваш
До BUJO_
Този GSM ще го ползваш ли активно след като направиш този
светодиод да свети като ти звъни телефона или просто искаш да изпробваш |
Точно така,извинявам се,пропуснах 60V постоянно от реле R или T на предизбирач на аналогова А29 -вече съм забравил _________________ http://www.bg-sonic.com/members.php?id=147 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|