| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gores70 Нов потребител

Регистриран на: 18 Юли 2007 Мнения: 42 Местожителство: пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 9:05 Заглавие: аналози ли са TDA8170 и TDA9302H |
|
|
| ЗДРАВЕЙТЕ,възможна ли е тази замяна оригиналната е TDA 8170 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 9:08 Заглавие: Re: аналози ли са TDA8170 и TDA9302H |
|
|
| gores70 написа: | | ЗДРАВЕЙТЕ,възможна ли е тази замяна оригиналната е TDA 8170 |
Е къв е проблема да си сложиш TDA8170? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gores70 Нов потребител

Регистриран на: 18 Юли 2007 Мнения: 42 Местожителство: пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 13:33 Заглавие: |
|
|
Няма проблем просто в магазина не искат да продават , защото цялата партида била" проблемна "и имали много рекламации.Заради това питам .  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 13:39 Заглавие: |
|
|
Че има ментета от 8170-има.
Но те от 9302 ментетата не са по-малко.
Обиколи магазините-мисля че специално в Пловдив-не е проблем да се намери TDA8170 която да е читава.
От тези които са с белия надпис-ментета досега не съм срещал-повечето ментета на TDA8170 са със златистожълтия надпис...
А конкретно двата чипа за които питаш-не съм ги сменял,но нищо не пречи да свалиш даташийтите и да четеш и да гледаш.
Но да се прави присадка и доработка за толкоз масов чип-некси не си заслужава...толкоз нямаш едно дърто шаси от Grundig,SONY-то това го има къде ли не... _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Последната промяна е направена от Bojilov на Сря Юли 16, 2008 22:18; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 14:28 Заглавие: |
|
|
| Заменял съм TDА8170 с TDA8172. Към 7кр. се прави делител +12В. - 12кО -7кр - 2,7кО -маса. И се слага един електролит 10мF от 7кр. към маса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|