| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 13:52 Заглавие: схема на Sharp model: DV-6340S |
|
|
| може ли да ми помогните със схема за Sharp model: DV-6340S , SDA5273S, ACP2371, TDA4566, XC44002PF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 14:12 Заглавие: |
|
|
Шаси 4BSC,изпращам схема _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 14:34 Заглавие: |
|
|
Какъв му е проблема?Давай да помагаме.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 15:13 Заглавие: |
|
|
| проблема е в вертикала TDA8170 и основно това че по магазините много рядко можеш да попаднеш на добър интеграл и заради това гледам да го заместя с ТДА8072 които е и по евтин но не съм замествал досега и незнам дали ще стане. до калкото разбрах се слага ценер на2,2В към 7 кръче и резистор от крачето до + на захранването. мерси за схемата Дима |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 16:13 Заглавие: |
|
|
| BINEV написа: | | проблема е в вертикала TDA8170 и основно това че по магазините много рядко можеш да попаднеш на добър интеграл и заради това гледам да го заместя с ТДА8072 които е и по евтин но не съм замествал досега и незнам дали ще стане. до калкото разбрах се слага ценер на2,2В към 7 кръче и резистор от крачето до + на захранването. мерси за схемата Дима |
Едва ли точно този телевизор с MC дето пука от нищото е най-хубавото място за експерименти от подобен род,ама ти си знаеш.
Горе на платката на отклонителната система имаш кофти спойки,щом ти е гръмнал кадровия чип. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пет Сеп 21, 2007 17:03 Заглавие: |
|
|
тогава как да се измакна от този порочен кръг (ако отида да купя TDA8170 тя няма да работи, ако я заменя с ТДА8172 има опасност MC-то да замини)  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|