| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
jordan64e Активен потребител

Регистриран на: 31 Май 2006 Мнения: 56 Местожителство: Elena
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 15:57 Заглавие: teletech ctv-1440tg няма изображение извук. |
|
|
| Състава е:шаси 3Y11(предполагам);LC863328A;LA76810A.Телевизорът няма звук и картина и има характерните снежинки,но има и не характерни вертикални ленти върху снежинките,които са с червеникав оттенък.При опит за избор на канал ситуацията не се променя.Проверих напреженията на тунера-в норма.Реших за по-лесно да сменя тунера TNC-8331-DN,който е с 9в захранване,но не намерих същия,а TECC2989VD28A.Телевизора заработи само на ДМВ обхват и картината беше със смущения.Записах нова памет и се появи МВ Обхват,като картината остана със смущения,които не можах да отсраня нито в сервизен режим ,нито със запис на памет.Възможна ли е замяната на тунера и ако е възможна какви корекции трябва да направя в сервизното меню |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 13:39 Заглавие: |
|
|
| А ако поставиш стария тунер какво става? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jordan64e Активен потребител

Регистриран на: 31 Май 2006 Мнения: 56 Местожителство: Elena
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 19:17 Заглавие: |
|
|
| Става предишното-няма картина и звук,но това е със стария дъмп.Ще пробвам и с новия. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Boyan Опитен потребител

Регистриран на: 05 Дек 2004 Мнения: 114 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 23:29 Заглавие: |
|
|
| Провери и смени малкия стабилизатор 78L08 или 78L09 който е близо до LA76810 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|