 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
californieca Опитен потребител


Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 439 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 21:33 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | http://www.computers.bg/statia.php?mysid=971&t=8
Гледам доста постове си натрупал а за търсене с гугъл не се сещаш. |
да колега,прав си наистина не се сетих за google ,благодаря ти много  _________________ Всичко е в тока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dragon_hifi Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2005 Мнения: 113 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 22:26 Заглавие: |
|
|
| californieca написа: | | pamporov написа: | http://www.computers.bg/statia.php?mysid=971&t=8
Гледам доста постове си натрупал а за търсене с гугъл не се сещаш. |
да колега,прав си наистина не се сетих за google ,благодаря ти много  |
На самата страница има към 5-6 плъгина за формата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
californieca Опитен потребител


Регистриран на: 18 Яну 2005 Мнения: 439 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 9:15 Заглавие: |
|
|
| RC написа: | californieca ще се научиш ли най-сетне, че преди да задаваш въпросите си ( ни в клин, ни в ръкав в чужда тема) е добре да потърсиш във форума?
Въпроса за DjVu формата е обсъждан нееднократно и са дадени достатъчно много линкове от къде и с какво!
При претенциите които имаш, просто не е за вярване, че ти е убягнал баш тоя формат.
И не пиши в чужди теми не по същество ако обичаш.
pamporov, той за Търсене в този форум май не е чувал, а ти къде го прати.  |
еййййй егати проблема е станал направо световен,мисля че като всички останали и аз съм човек,да сте живи и здрави всичките,и благодаря на тези които ми оказаха съдеиствие
Модерирано от RC
Когато се научиш най-напред да потърсиш нещо по въпроса сам, вместо да задаваш постоянно въпроси за неща които са ти под носа вероятно ще оцениш колко е досадно да изчетеш няколко страници с такава плява докато стигнеш до два три поста по същество (темата и въпроса който си търсил). Дано да разбираш поне какво искам да ти кажа, че и това не е много сигурно май. _________________ Всичко е в тока  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 13:00 Заглавие: |
|
|
http://bojilov.jconserv.net/viewtopic.php?t=373
Тук качвам първа част на книжката
"Български радиоприемници"-
инж. к.т.н. Спиро Пецулев
инж. Баньо Петков
инж. Иван Иванов
ини. Христо Гацов
1974год.
Специални благодарности на г-н Бисер Билчев (dragon_hifi) за това че сканира и ни предостави тази ценна книжка.
(иска регистрация за да можете да видите атачмента и да я свалите)
Пращам я и на Багрян на мейла,когато има време да я качи и във spoika.info
Нека знанието да се разпространява. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|