| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 15:14 Заглавие: JVC AV21BD5EES |
|
|
| Шасито е CP-185.На ДЕО е същото.Процесора е TDA.9367.Проблема ма е че не се запуска всеки път от дистанционното.В режим на готовност диода свети оранжево(а би трябвало да е в червено).В работен режим си свети в зелено.Изходните напрежения са точни. по схема.Сменил съм оптрона.По веригата всичко е наред.Кварца и електролитите в импулсното също.Съмнявамсе в паметта за светенето.Ако съм прав моля да ми пратите и дъмп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 15:19 Заглавие: |
|
|
Не знам дали ще е от паметта,но пробвайте тези. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 15:42 Заглавие: |
|
|
ако не от паметта,кварца- остава процесора _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
SET Активен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2005 Мнения: 76 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 15:42 Заглавие: |
|
|
Светодиода свети в оранжево защото телевизора е включен в режим "Защита от деца". От дистанционното би трябвало да се пусне без проблем и след това да се изключи защитата от менюто. в този режим бутоните на телевизора са деактивирани.
P.S. Провери дали дистанционното излъчва всеки път. Най-вероятно проблема е в него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 17:44 Заглавие: |
|
|
| Смених паметта и всичко за сега е наред.Претиснявам се обаче когато телвизора е в режим на готовност се чуванякакво странно цъкане от шасито.Дано не излезе накрая процесора. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 17:50 Заглавие: |
|
|
| по-вероятно да е захранване отколкото процесор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
klipper Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2006 Мнения: 226
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 17:54 Заглавие: |
|
|
Захранването не е прегледал съм го.По рано имах такъв случаи с едно Деo оказасе че процесора прецаква паметта и се получава същия ефект. . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|