| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 13:13 Заглавие: Велико Търново 884-R43 в захранването,колко ома е? |
|
|
Колеги някои може ли да ми каже R43 в захранването , колко ома е.Нямам схема а и не мога да я намеря във файлообменника.Ако има няко ,нека ми е пусне на мейла. [email protected] .Предварително благодаря.
Модерирано от Божилов
Коригирах ти заглавието.Надявам се другия път да не се налага.
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
makom Опитен потребител

Регистриран на: 10 Мар 2004 Мнения: 589 Местожителство: RUSE
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 13:28 Заглавие: |
|
|
| 1,5 Om |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 13:41 Заглавие: |
|
|
| благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 13:44 Заглавие: |
|
|
а самата схема ти е в пощата _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|