| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 22:30 Заглавие: Може ли въпросното cd да работи извън колата |
|
|
снимка в атача _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivo1 Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2005 Мнения: 242 Местожителство: В. Търново
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 22:43 Заглавие: |
|
|
| И защо да не може да работи. Правиш му един добре стабилизиран изправител за 12V и го свързваш към него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Съб Сеп 22, 2007 22:47 Заглавие: |
|
|
Питам не за захранване а за това че cd-то си търси колата (CANCHECK) _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Нед Сеп 23, 2007 22:13 Заглавие: |
|
|
| clarion ли е ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 15:33 Заглавие: |
|
|
the can system to activate the unit but found that the body computor hold the security codes and will not allow another unit to work so we concluded along with Fiat that either use factory supplied radio cass and add a auto changer or fit a non Fiat unit i.e
демек не може защото бордовият компютър съдържа кодовете за това радио и без борд комп радиото е неизползваемо ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 19:56 Заглавие: |
|
|
| пускал съм такова радио ако е от ланчия и без колата но не получих отговор какво е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 20:46 Заглавие: |
|
|
радиото е точно BLAUPUNKT ,от ALFA ROMEO е _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Пон Сеп 24, 2007 22:10 Заглавие: |
|
|
еее 50 Kb я направих снимката и не става .
Снимка не може ли да се качва който има интерес да даде поща
Разгеле |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Сеп 25, 2007 20:11 Заглавие: |
|
|
| Silversound написа: | еее 50 Kb я направих снимката и не става .
Снимка не може ли да се качва който има интерес да даде поща
Разгеле |
Хубава снимка-ама какво има общо с решаването на проблема _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|