| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivo111213 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Ное 2005 Мнения: 223 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:58 Заглавие: Продавам крайни стъпала по 100W |
|
|
Модулите за готови, оживени, подходящи и лесни за вграждане.
- 100W/4ohm RMS
- захранване +/-35V
Цена за два броя - 35лв. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 20:59 Заглавие: |
|
|
| По каква схема са |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivo111213 Опитен потребител

Регистриран на: 27 Ное 2005 Мнения: 223 Местожителство: Ловеч
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 21:53 Заглавие: |
|
|
| Сигурен ли си че е 100ватова-аз не съм,няма и защита на изхода.Нека колегите също да дадат мнения! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Сеп 26, 2007 22:01 Заглавие: |
|
|
| borko 30 написа: | | Сигурен ли си че е 100ватова-аз не съм,няма и защита на изхода.Нека колегите също да дадат мнения! |
Ще спестим даването на мнения.
Причината е - други оферти на същия юзер и неговото поведение във форума.
Справки профила и мненията му.
Който го итересува - дал е достатъчно данни:
РМ, e-mail .
Да купуват, но да няма после - "оказиона, мазния чичка" и тем подобни ....!
И тази тема приключва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|