| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 27, 2007 14:46 Заглавие: |
|
|
пробвай тоз _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Сеп 27, 2007 14:49 Заглавие: |
|
|
Инче мисля че се влизаше с контраст минус- от най-стандартния филипсов протокол. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Сеп 27, 2007 14:52 Заглавие: |
|
|
Или пробвайте това:
В работещо състояние на ТВ се окъсява 10 и 17 крак на Ис на ДУ. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Сеп 27, 2007 14:56 Заглавие: |
|
|
Не ще да е от дъмпа работата , и с този е пак така геометрията, някакви идеи? Ще трябва да се влиза в сервиз, за това шаси 20,2 си ги има тия регулировки в сервизното описание но явно се пазят не в този чип - 24С16. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Сеп 27, 2007 14:59 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | Или пробвайте това:
В работещо състояние на ТВ се окъсява 10 и 17 крак на Ис на ДУ. | Дима, това го знам, проблема е че чипа е залят с черна капка и не знам на кои пътечки са 10 и 17 крак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 05, 2007 21:12 Заглавие: |
|
|
| pamporov написа: | Не ще да е от дъмпа работата , и с този е пак така геометрията, някакви идеи? Ще трябва да се влиза в сервиз, за това шаси 20,2 си ги има тия регулировки в сервизното описание но явно се пазят не в този чип - 24С16. | Регулировките би трябвало да са в IC501/ XL24C16. Вдигни R210 и виж дали бъчвата ще стане възглавница. Виж осцилограмите на 2кр./EW на Feature box-a, на колектора на Q208 и на катода на D207. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пет Окт 05, 2007 21:39 Заглавие: |
|
|
| Владимир Станоев, чувствам се виновен че забравих да пиша за развитието на нещата по темата и Ви карам да пишете. Накратко, успях да влеза в сервизен режим с друг пулт на Beko, окъсявайки гореспоменатите крака на ИС, и там всичко си дойде на местото. Благодаря Ви на всички за подкрепата и желая успехи и здраве! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|