| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Съб Сеп 29, 2007 14:36 Заглавие: Sharp 21HS-50C,chassis GA-1E_смяна на тунера |
|
|
TV е след гръмотевица,тунера CTF5511 e за смяна.
Пробвах CTT5020,но не хваща никаква програма.
UV1316 пък няма UHF.В сервизно меню не виждам опция TUNER.
Някой слагал ли е друг тунер освен оригиналния? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Съб Сеп 29, 2007 15:02 Заглавие: |
|
|
Според мен ще стане с KS-H146EA -11лв. в ASWO ,но пак го нямат в наличност. Но с поръчка за 2-3 седмици го доставят.Сигурно има и по-скъпи вариянти, но лошото е ,че докато не се пробва не е 100% сигурно дали ще стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Съб Сеп 29, 2007 15:15 Заглавие: |
|
|
KS-H-146EA примерно.
Един тунер има параметри и протокол за управление (междинна,изводи,захранващи напрежения,TBL TBM TBH и т.н.)-той или става или не става,средно положение "незнайно и несигурно-по метода на пробата и грешката" няма. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Съб Сеп 29, 2007 15:54 Заглавие: |
|
|
| OK ,ще търся оригинален тунер |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Сеп 30, 2007 12:04 Заглавие: |
|
|
http://bojilov.jconserv.net/viewtopic.php?t=377
Тука съм направил една темичка по въпроса за подмяната на тунери и правилното избиране на заместител-и съм качил достатъчно много справочна информация за тунерите.
Параметрите на твоя тунер съгласно моите бумаги са
IF-38,9 TSL-045 TEH-863 TBL-A1 TBM-92 TBH-38
Оттук насетне можеш ли да се оправиш сам? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Пон Окт 01, 2007 16:50 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за инфото,ще пробвам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoyangeo Опитен потребител

Регистриран на: 26 Авг 2005 Мнения: 608
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 17:55 Заглавие: |
|
|
| Стана с CTF5541 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|