| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 18:39 Заглавие: Сервизни настройки на телевизор Prolux 21NMRT02, шаси PT90. |
|
|
(или последни мъки за съживяване на един телевизор).
Moже ли някой да ми каже, какви са видео (до колкото си спомням) настройките, които трябва да бъдат направени в сервизното меню.
Имаше нещо AGC и подобни. Ако може някой да ме светне малко.
Предварително си извинявам, ако въпросът ви се стори глупав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 19:13 Заглавие: |
|
|
Kakvo to4no Vi interesuva. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 19:15 Заглавие: |
|
|
пращам ти на пощата-ама при така зададения въпрос малко трудно някой може да ти помоггне конкретно. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Вто Окт 02, 2007 21:41 Заглавие: |
|
|
Благодаря много, хубаво е, че има хора като теб, които не тръгват със зло. Обяснявал съм в една друга тема как стоят нещата, това е друг въпрос.
Благодаря, Божилов. Ще може ли някой да метне едно бързо преводче на текста в най-долната част на документа за TUN/IF настройките, че нищо не разбрах, а с речници като се опитвам да го преведа се получават едни изречения, които почти нямат смисъл.
Просто този английски като се съчетава с някой термини и... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 7:36 Заглавие: |
|
|
http://radioxpress.wz.cz/rxp_tele/tv_service/st92195/svc_pt90.html
Тука има още по въпроса на руски пък-ако там ще е по-лесно.
А това да ти го преведа с думи прости-подава се междинна и се регулира докато се получи VCO OK статус.
За L-стандарта-няма и кво да ги бараш тия неща.
Само че при счупено шаси малко ме съмнява там да ти е е проблема. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krisku Активен потребител

Регистриран на: 23 Авг 2007 Мнения: 80 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 12:58 Заглавие: |
|
|
A, благодаря за линка към информацията на руски език, там ще се оправим.
А иначе, баща ми като си дойде от работа ще видим как стоят нещата и ще пиша.
Благодаря отново! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 13:04 Заглавие: |
|
|
Принципно-щом шасито е счупено-по-скоро гледай за това да не сте пропуснали да снададете някоя прекъсната тъничка писта,отколкото за ровене в сервизния режим. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|