| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Yonzy Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 10
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 12:38 Заглавие: Търся майстор за крайно стъпало на ресиивър AKAI AA-1050 |
|
|
Здравейте , закъсах го с ремонта на въпросното крайно стъпало. Поразкарвах се до два от сервизите на "Пан Сервиз" и отговора на техниците беше "не ми се занимава" .
Та въпроса ми е ако има някой от София който може да се справи да пише , плащам си за ремонта. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 13:02 Заглавие: |
|
|
Местя в Говорилнята.А ти пиши от квой квартал си-че тя София-голема.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yonzy Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 10
|
Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 13:27 Заглавие: |
|
|
Квартала не е от значение нося го на крака . Или в центъра има работна маса , поялник , помпичка , и мултицет . Осцило-уред нямам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 2:15 Заглавие: |
|
|
| Yonzy написа: | Квартала не е от значение нося го на крака . Или в центъра има работна маса , поялник , помпичка , и мултицет . Осцило-уред нямам. |
Обадете ми се на показаните телефони в раздел "Обяви".
Намирам се до МА. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yonzy Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2005 Мнения: 10
|
Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 16:09 Заглавие: |
|
|
Ихааа браво!!! Специални благодарности на vladi46 , че се отзова един единствен човек от 100 000 майстори. vladi46 благодаря , не можах да се ориентирам къде да гледам за телефоните но .... справих се сам отдавна и вече не ми е нужна помощ. Всъщност на 8 Окт го оправих и съм спрял да следя темата. Едно съпротивление/бушон е било . Едно време в "Попов" може и да са обучавали за техници сега явно от мойто поколение натам излизат пукали - никой не ми е споменавал за такъв елемент и незнаех че съществува. И да сложите такива на совалката от онази тема  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|