| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 13:04 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | С FF какво става ? |
Питаха те нещо на което упорито не отговаряш.  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 13:11 Заглавие: |
|
|
Само да не се окаже онова нещо,дето му стърчи буксата отзад.Дано не съм прав.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 13:41 Заглавие: |
|
|
Според мен щом само на единия обхат се разстройва няма да е от бобината за АДЧ, памет или процесор.По скоро и аз си мисля, че ще е : | Цитат: | | онова нещо,дето му стърчи буксата отзад |  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 13:47 Заглавие: |
|
|
НЕ отговорих на въпроса за FF защото малко не съм наясно с това но си мисля че става въпрос за адресите в памета и какво точно да видя ако може да ми обясниш. Знам че имам доста да уча но гледам да питам и се старая  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 13:51 Заглавие: |
|
|
Казва да напълните паметта с FF/да е празна/.Сменете си първо тунера както Ви посъветваха няколко пъти и след това евентуално можем да продължим. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 13:53 Заглавие: |
|
|
| BINEV написа: | НЕ отговорих на въпроса за FF защото малко не съм наясно с това но си мисля че става въпрос за адресите в памета и какво точно да видя ако може да ми обясниш. Знам че имам доста да уча но гледам да питам и се старая  |
Запази си стария дъмп в компа и след това FF на всякъде.
Димата ме изпревари.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 16:00 Заглавие: |
|
|
| Пробвах го това с FF но без ефект само кадето нямам тунер 4е да го сменя за проба. Но като му откача варикапното и му пусна стабилизирано напрежение си стой без да се изменя настроиката дори и на проблемният обхват. можеби процесора нещо се е скапал |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 16:16 Заглавие: |
|
|
По-скоро бобинката на AFT,колкото и невероятно да изглежда,в къщи Фунай МК8 не зацепва винаги или променя 90%настроените програми на кабелната само на дециметровия обхват и е от AFT.
А като го пуснете да се настройва спира ли на всички програми.А когато настройвате надоло. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 16:37 Заглавие: |
|
|
Ето дъмп от P68SA но проц. е SPM-109B.Ако мислиш че е от него пробваи _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|