| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 17:12 Заглавие: |
|
|
И тая тема май ще ходи при солвалката
Какъв дъмп бе хора  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danail54 Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2006 Мнения: 310 Местожителство: Godech
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 19:12 Заглавие: |
|
|
скоро правих samsung cb-5012xt ch:P68SC-N
вярно бягаше на всички обхвати
сваля се филтърчето Т104 отдолу вътре
в кухина има тръбно кондензаторче-чупи се с отверка
изводите му остават и на тях се запоива смд кондензаторче
91пико може да се настрои на вобел на38,9 или на место
при91пико иска съвсем лека донастроика
със 100пико малко по далече идва
може кондензаторчето да се заелепи и отдолу на платката
след тази операция тв не мърда
опитай нищо не губиш само да не сложиш керамично
страшно се променя от температурата _________________ Skype:danail54 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 20:23 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на всички включили се колеги по проблема. Случаино намерих едно подобно шаси смених бобинките и за сега няма проблеми. закривам темата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 20:31 Заглавие: |
|
|
Разгеле!
Само дето трябваше да станат три страници с дъмпове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 20:49 Заглавие: |
|
|
RC
,не искам да се сърдите/и без това третата страница е започната/,предполагам че на Фишев мед му капе на сърцето като чете тая тема.  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 20:53 Заглавие: |
|
|
И аз това се чудя, как все още не се е произнесъл
И с право!
Ама като има такава отзивчивост на тема дъмпове всякакви , така ще е - още повече ще стават страниците докато успее "дъното" на телевизора да "запали", "стартира", "ресетне" и му се отстранят всички хардуерни бъгове по софтуерен начин.
Очаквам в скоро време с дъмпове да се почне регулирането на усилването на транзисторите в захранването и редовата когато е необходимо.
П.С. Да ме прощава титуляра на темата, ама все пак .... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BINEV Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2007 Мнения: 215
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 8:27 Заглавие: |
|
|
RC не се стягаи толкова много, отпосни малко. Хората се опитаха да ми помогнат и успяха. Не сме се родили научени. Както приказваш човек ще рече че ти никога не си питал и всичко си знаел, но не забравяй че всеки се учи от грешките си. За мен лично ако не пробвам и не пита как ще се науча. без лоши намерения. И все пак нямам твоят опит. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 8:44 Заглавие: |
|
|
BINEV, не се "стягам", но когато търсиш помощ - чети съветите които ти бяха дадени още на първа страница (втория пост да речем) и помисли защо са такива. След това имаше достатъчно точен и подробен линк.
Та за това.
Аз също, без каквито и да са лоши намерения. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|