| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 9:25 Заглавие: Grundig SC303-B ,car audio.-Код |
|
|
с ъстав-памет Gro-002(9346),процесор-D1719G641.SN:GM0303A2412846.
Моля нека някои про4ете кода или прати коректен дъмп. искам да попитам също как се въвеждаше кода на това радио?с AF ли беше? прилагам запис на епрома в ата4а! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 10:12 Заглавие: |
|
|
Пробвай 1817.А потвърждаването е с AS.Ако кода не стане защото нещо дъмпа в края ми се вижда некоректен ще ти пратя дъмп _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 10:40 Заглавие: |
|
|
| бай Тишане кода не става прати моля те дъмпа. изписва ми Err-2 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 11:20 Заглавие: |
|
|
Пращам ти два бин еднакви,но единия е свапнат.Ако с единия ти даде ERR2 зареди другия или го свапни и пак го запиши.Кода е 1275 _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 11:39 Заглавие: |
|
|
Ето единия с код 0630 другия без код _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 12:05 Заглавие: |
|
|
| Благодаря сърде4но, вси4ко е на ред радиото свири. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 12:35 Заглавие: |
|
|
А това е твоя дъмп оправен с код 1817 _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kableman Опитен потребител

Регистриран на: 27 Авг 2005 Мнения: 194 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 13:03 Заглавие: |
|
|
| Благодаря ти още веднъж. Ще го запазя! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 14:59 Заглавие: |
|
|
Ето и как се въвежда кода надявам се си добре с англицкия?
http://tsuko.hit.bg/Code%20entry/Opel.htm
Бутоните са много проблемни на този модел ако UM задържа става интересно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|