| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Нед Окт 07, 2007 21:24 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | По схемата която гледам няма ценери в първичната пък нискоомния го дават паралел 2 x 0,22 ом. Може и това захранване да е с разновидности , но наскоро в шаси на DAEWOO една strf6654 нетръгна . | Колега маи и ти като мене не дочиташ
става въпрос за STRG а не за STRF |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Окт 07, 2007 21:29 Заглавие: |
|
|
| Ами да различни схемни решения има |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Окт 07, 2007 21:52 Заглавие: |
|
|
Като ги гледам са лика прилика по състав strf6653 и strg6653 . В корпуса разлики бол , но ако си на зор с малко доработка ще стане  _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 19:34 Заглавие: |
|
|
Тръгна но едва с 0,1ом 5 вата. А как се влиза в сервизно меню.Четох при чехите на последен канал меню мюте но не става. Тeletech mod: CTV1405 tx щасито 3Y11B,видиото е LA76810B,контролери STV5348-AA5 и LC86332B.Благодаря.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Окт 08, 2007 20:15 Заглавие: |
|
|
Изпращам Ви сервизното на това шаси,на руски е предполагам,че няма да Ви затрудни. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pavlin v Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2005 Мнения: 856 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Вто Окт 09, 2007 17:45 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички така бързо отзовали се, всичко е наред.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|